O nás

Na úvod by som rada privítala všetkých psíčkarov a majiteľov dog-friendly ubytovaní na Slovensku, ktoré sa budú u nás prezentovať.

Myšlienka založiť stránku výlučne iba s ubytovacími zariadeniami na Slovensku akceptujúcimi domácich miláčikov, vznikla v mojej hlave približne pred tromi rokmi. Keď som sa snažila nájsť ubytovania, kde by akceptovali psíka a vyhľadávalo mi aj zariadenia bez možnosti ubytovania so psom. Vtedy mi preblyslo hlavou, že aké by to bolo skvelé, keby existovala vyslovene stránka ponúkajúca iba tento druh ubytovania a každé ubytovanie, na ktoré na nej klikneme bude zaručene dog-friendly.

Vytvorila som FB skupinu, kde som si odkladala ubytovania, ktoré som našla na internete, páčili sa mi a boli dog-friendly. A zrazu pribúdali členovia a boli radi, že niečo takéto vzniklo. Inšpirovali sa a množstvo ľudí si už u nás takto svoje ubytovanie so psíkmi našlo. Dozvedeli sa o nás aj ubytovatelia a mnohí sa už začali prezentovať aj sami.  Vznikla komunita, ktorej chýbalo to isté, čo chýbalo mne.  Každým dňom, každým mesiacom nás je viac a viac. Už teraz má FB skupina cez 10.000 členov a stále rastie. Dopyt po ubytovaní so psíkmi je obrovský, preto sa určite nebojte k nám pridať.

Zistila som, že trend ubytovania so psíkmi, prípadne inými domácimi miláčikmi, má každoročne vzostupnú tendenciu. Presvedčila som sa o tom hlavne na základe každodenného pribúdania nových členov do FB skupiny a ich dopytov na ubytovanie. Čoraz viac rodín si zaobstaráva domáceho zvieracieho miláčika a pre väčšinu z nich je právoplatným členom rodiny, bez ktorého si nevedia dovolenky predstaviť. A práve preto sa nikdy neubytujú v ubytovacom zariadení, kam s ním ísť nemôžu.

Verím, že táto inzertná stránka pomôže a uľahčí hľadanie ubytovania mnohým majiteľom psíkov. Verím v to, že ubytovacie zariadenia, ktoré sa u nás korektne  odprezentujú nebudú mať núdzu o návštevníkov.

Ďakujem, že ste nás navštívili a verím, že s pribúdajúcimi inzerujúcimi zariadeniami sa staneme „základňou“ pre psíčkarov, ktorí si budú u nás vyhľadávať svoje miesta na relax a oddych. A možno to bude práve u Vás.  Kto nevyskúša, nevie …

Krásny deň a skvelú vzájomnú spoluprácu všetkým želajú Katka, Martin a naša psia láska Ari.